Galatasaray Üniversitesi Hukuk Kulübü öğrenci dergisi Lex Imperfecta olarak Aralık 2020 – Şubat 2021 tarihleri arasında Siber Güvenlik ve Bilişim Hukuku alanında ödüllü bir makale yarışması düzenledik. Yarışmamıza katılan tüm yazarları tebrik ediyor, ileriki çalışmalarında kendilerine azim ve başarı temenni ediyoruz.

Bu yarışmayı mümkün kılan, yarışmamızın destekçisi Lexpera’ya ve dergimizin destekçisi Gün+Partners Avukatlık Bürosu’na sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Makale yarışmamıza gönderilen yazılar, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu ve Kırklareli Üniversitesi Hukuk Fakültesi Bilişim Hukuku Anabilim Dalı Başkanı Öğr. Gör. Osman Gazi Güçlütürk’ün editörlüğünde değerlendirilmiştir.

Bu değerlendirme sonucu, Makale Yarışması Kuralları m. 5/a uyarınca; “Cyber-Protests: Right or Threat?” başlıklı makalesi ile Sena Aydın, “En İyi Yazı Ödülü”nü almaya hak kazanmıştır.

Makale Yarışması Kuralları m. 5/a ve 5/b uyarınca ise GSÜHK Yönetim Kurulu ve Lex Imperfecta Dergisi editörlerinin değerlendirmelerine göre yarışmaya katılan herhangi bir yazı, “Teşvik Ödülü”nü almaya hak kazanamamıştır.

Yarışmaya katılan yazılardan dergimizde yayınlanmaya hak kazananlarının yazarları ile 2021/I Sayımızın yayınlanmasından önce iletişime geçilecektir.